AUTORIZOVANÝ PRODEJCE

FOTOAPARÁTŮ, FOTÍCÍ TECHNIKY

ZNAČEK OLYMPUS, NIKON A CANON

Focení průkazového fota na počkání

Zhotovení fotografií

Zhotovujeme fotografie na digitálním minilabu z klasických i dig. fotoaparátů a videokamer. Při zpracování Vašich snímků používáme jednu z nejmodernějších technologií pro kvalitní fotografii.

Na prodejně v Jeseníku (za restaurací Praděd)

Zhotovujeme formáty ve kvalitě lesk. Fotografie děláme většinou do 1hod. a nebo i dříve dle dohody a zásobě zakázek. Formáty po zpracování se uvádí ve fotografických formátech: 9x13, 10x15, 13x18, 15x21, 20x30, 25x38cm, ale i tisk A3 po A3+, PRŮKAZOVÉ FOTO po 4ks a nebo i.

Příjem zakázek: Zakázky přijímáme na paměťových kartách všech typů (xD, SD, MultimediaCard, SmartMedia, MemoryStick, CompactFlash, …), na CD/DVD (CD-R/CD-RW, DVD, …), popř. na jiných běžných paměťových médiích. Negativní kinofilmy, pozitivní ale i třeba ČB kinofilm.
Z důvodu jiného poměru stran snímače u digitálních fotoaparátů (4:3 proti klasickým 3:2) vznikají okraje při zhotovení fotografií po stranách bílé okraje. Jelikož tato skutečnost nemusí každému vyhovovat, nebo nemá možnost volby poměru stran ve fotoaparátu, nabízíme řešení z možnosti výběru způsobu ořezání okrajů (ku příkladu na formát 10x15cm):

Nesmí se také zapomínat na technologický ořez fotografií, který je dán průchodem stroje. Je také možno vaše připravena data převést na ČB fota a nebo i odstínsepie či tisk IP se zakázkou.

Sloužíme také jako foto-sběrna pro FOTOLAB.CZ (cewe), FOTOMORAVA.CZv Jeseníku

Zakázky po přinesení a předání na sběrně mají delší dodací termín a to od 3-4 pracovních dnů až po 5-10 a to se liší druhem požadovaného druhu sortimentu foto. U takto zhotovovaných fotozakázek se účtuje manipulační poplatek ke každé zakázce. Rovněž můžete zaslat Vaše fotografie na emailovou adresu: nemeskal@razdva.cz. . V popisu prosím uveďte zvolený formát a povrch fotografií. Mat se odesílá na Prahu a trvá déle. Také je vhodné uvést způsob ořezání okrajů. Zakázky bez popisu budou zhotoveny ve formátu 10x15 LESK s ořezem.